Imelda

Mamy ogromne serca pragnące coraz więcej

Stowarzyszenie "Imelda" powstało przy Kościele Parafialnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie. Do kościoła tego w 2016 r. sprowadzono relikwie błogosławionej dziewczynki z Bolonii - Imeldy Lambertini.

Cechowało ją wielkie serce pragnące coraz więcej miłości - marzyła o tym, aby jak najszybciej przyjąć Pierwszą Komunię, co w czasach, w których żyła (urodziła się około 1320 r.) było dla dzieci niemożliwe. Za sprawą cudu (zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą historią!) przyjęła Komunię i z zachwytu, i z miłości odeszła z tego świata.

My także mamy ogromne serca pragnące coraz więcej - chcemy dzielić się radością, pomocą, dobrem, miłością!

W logo naszego Stowarzyszenia widnieje mała ręka wznosząca się ku górze - sięga ona do Największej Miłości, a jednocześnie wyciąga się ku tym, którzy czekają na okruch dobra.

Stowarzyszenie skupia ludzi, którzy chcą wyciągnąć rękę do pomocy innym. Organizujemy warsztaty pomagające rodzinom w komunikacji, wzmacniamy więzy rodzinne poprzez działania skierowane do osób z różnych pokoleń, przygotowujemy imprezy dla dzieci, pamiętamy o seniorach, osobach chorych i samotnych.

Chcemy nieść dobro tam, gdzie sięgają nasze ręce.

parallax background
STOWARZYSZENIE IMELDA

Chcemy dzielić się radością, pomocą, dobrem i miłością!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!